podłączenie kuchenki gazowej Warszawa

Podłączenie kuchenki gazowej

Zakup nowej kuchenki gazowej wiąże się z koniecznością podłączenia jej do instalacji. Kuchenkę – podobnie jak każde inne urządzenie zasilane gazem – może podłączyć wyłącznie osoba posiadająca odpowiednie uprawnienia. Jest to elementarny wymóg bezpieczeństwa, którego nie wolno nam zaniedbać.

Jako osoba specjalizująca się w montażu, modernizacji oraz remontach instalacji domowych oferuję kompleksowe usługi w zakresie podłączania kuchenek gazowych oraz gazowych podgrzewaczy wody. W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań mogę wykonać usługę obejmującą:

Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń zasilanych gazem, poparte stosownymi uprawnieniami pozwala mi na szybką i bezproblemową instalację praktycznie każdego modelu kuchenki gazowej – od tradycyjnych kuchni gazowych z piekarnikami gazowymi, przez kuchenki gazowe z piekarnikami elektrycznymi, aż po gazowe płyty grzewcze. Obsługuję również piecyki gazowe montowane w łazienkach, toaletach oraz kuchniach.

Podłączenie płyty gazowej Pruszków

Usługi związane z montażem kuchenek gazowych lub płyt gazowych świadczę na terenie Pruszkowa i części Warszawy, a także miast Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Nadarzyn, Brwinów i okolicznych miejscowości. Klientów zainteresowanych podłączeniem kuchenki gazowej lub innego urządzenia zasilanego gazem zachęcamy do kontaktu. Oferuję również usługi doradcze w zakresie wyboru najoptymalniejszych urządzeń oraz najmniej inwazyjnych przeróbek instalacji gazowych umożliwiających podłączenie nowego urządzenia.

Zapraszam do współpracy.

PONADTO DOSTARCZĘ WSZYSTKIE POTRZEBNE MATERIAŁY I URZĄDZENIA